Letenky a rady na cestu

jak se dostanete až do apartmanu Casa Tereza

Cílové letiště bývá ve vyhledávačích označeno jako Gran Canaria, anebo Las Palmas. Pokud si nejste jisti při rezervaci letenek, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám je pomůžeme objednat a také naplánovat Vaši cestu.

Ze kterého letiště si přejete letět?


Vídeň - Gran Canaria výhodné pro cestující z jižní Moravy

Lety s přestupem většinou ve Španělsku, nebo v Itálii, můžete vyhledat zdePřímým letem z Vídně se dá letět na Gran Canaria velmi pohodlně se společností Wizz Air . Lety začínají od 1.listopadu 2021. Od listopadu létá přímo také společnost Ryanair . Do Vídně provozuje pravidelnou autobusovou linku společnost RegioJet. S touto společností se dá také jet na hlavní nádraží do Vídně vlakem a odtud pravidelným spojem S-Bahn až na terminál letiště. Využít se dají rovněž vlakové spoje Českých drah. Parkování na letišti Vídeň je možno objednat zde. Levnější variantu parkování i s odvozem na letiště nabízí firma Panda Parken.


Praha - Gran Canaria cestující z Čech

2x týdně létá  z Prahy přímo na Gran Canaria společnost SmartWings. Lety s přestupem můžete vyhledat zde. Na letiště Václava Havla můžete dojet autem a zaparkovat pak na AeroParking. Z Hlavního nádraží Praha lze použít kyvadlovou autobusovou dopravu linka AE.


Krakow - Gran Canaria výhodné pro cestující ze severní Moravy

Z polského Krakowa do Las Palmas se dají najít lety s jedním přestupem. Na letiště Krakow Balice se lze dopravit autem a využít místní hlídaná parkoviště (cena kolem 300 Kč/týden), anebo autobusem Leoexpres. Rovněž lze dojet vlakem Českých drah, nebo autobusem RegioJet do centra Krakowa a zde přestoupit na vlak na letiště. Jezdí každou hodinu a cesta trvá asi 20 minut. 


Také se k nám můžete dostat z těchto dalších letišť:

  • Berlín
  • Mnichov
  • Frankfurt nad Mohanem
  • Norimberk

Z vlastních zkušeností můžeme doporučit český internetový vyhledávač letenek Kiwi, který umí najít kombinace různých letů a společností. Samotné letenky je ale po vyhledání lépe objednat přímo u příslušné letecké společnosti. Samotná záruka Kiwi je totiž problematická a velmi omezená.


Dopravu z letiště zajišťujeme pro naše klienty vlastním vozem až do Puerto Mogán. Požadavek na dopravu a počet přepravovaných osob vyplníte při rezervaci.