Letenky a rady na cestu

jak se dostanete až do apartmanu Casa Tereza

Cílové letiště je ve vyhledávačích označeno jako Gran Canaria, anebo Las Palmas. Pokud si nejste jisti při rezervaci letenek, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám je pomůžeme objednat a také naplánovat Vaši cestu.

Ze kterého letiště si přejete letět?


Vídeň - Gran Canaria 

Lety s přestupem většinou ve Španělsku, nebo v Itálii, můžete vyhledat zde, nebo zdePřímým letem z Vídně se dá letět na Gran Canaria  se společností Ryanair . Přímo na Vídeňské letiště a zpět se dostanete z Brna s dopravcem Gepard Express. Do Vídně provozuje pravidelnou autobusovou linku také společnost RegioJet. S touto společností se dá jet na hlavní nádraží do Vídně vlakem a odtud pravidelným spojem S-Bahn až na terminál letiště. Využít se dají rovněž vlakové spoje Českých drah. Pokud přijedete vlastním autem, parkování na letišti Vídeň je možno objednat zde. Levnější variantu parkování i s odvozem na letiště nabízí firma Panda Parken.


Praha - Gran Canaria 

2x týdně létá  z Prahy přímo na Gran Canaria společnost SmartWings. Lety s přestupem můžete vyhledat zde. Na letiště Václava Havla můžete dojet autem a zaparkovat pak na AeroParking. Z Hlavního nádraží Praha lze použít kyvadlovou autobusovou dopravu linka AE.


Krakow - Gran Canaria 

Z polského Krakowa létá přímým letem, společnost Ryanair.  Na letiště Krakow Balice se lze dopravit autem a využít buď parkoviště přímo na letišti, (cena kolem 800 Kč/týden) anebo soukromá hlídaná parkoviště (cena kolem 400 Kč/týden). Další varianta jak se dopravit  je autobus Leoexpres. Rovněž lze dojet vlakem Českých drah, nebo autobusem RegioJet do centra Krakowa a zde přestoupit na vlak na letiště. Jezdí každou hodinu a cesta trvá asi 20 minut. 


Také se k nám můžete dostat z těchto dalších letišť:

  • Berlín
  • Mnichov
  • Frankfurt nad Mohanem
  • Norimberk

Z vlastních zkušeností můžeme doporučit český internetový vyhledávač letenek Kiwi, který umí najít kombinace různých letů a společností. Samotné letenky je ale po vyhledání lépe objednat přímo u příslušné letecké společnosti. Inzerovaná záruka Kiwi je totiž problematická a velmi omezená. Další velmi dobrý vyhledávač je AZAIR.


Dopravu z letiště zajišťujeme pro naše klienty vlastním vozem až do Puerto Mogán. Požadavek na dopravu a počet přepravovaných osob vyplníte při rezervaci.