Letenky a rady na cestu
Jak se dostanete až do apartmanu Casa Tereza

Cílové letiště bývá ve vyhledávačích označeno jako Gran Canaria, anebo Las Palmas. Pokud si nejste jisti při objednání letenek, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám je pomůžeme objednat a také naplánovat Vaši cestu.


Ze kterého letiště si přejete letět?

Krakow - Gran Canaria výhodné pro cestující ze severní Moravy

Lety provozuje společnost Ryanair - přímý let z polského Krakowa do Las Palmas. Ceny začínají na 49 Euro za letenku jedním směrem. Na letiště Krakow Balice se lze dopravit buď autem a využít místní hlídaná parkoviště (cena kolem 300 Kč/týden), anebo autobusem Leoexpres, který má zastávku přímo před budovou letiště.


Vídeň - Gran Canaria výhodné pro cestující z jižní Moravy

Přímým letem z Vídně se dá letět na Gran Canaria velmi pohodlně rovněž se společností Ryanair (od 30. 10.2019 2x týdně) a také Eurowings. Do Vídně provozuje pravidelnou autobusovou linku společnost RegioJet. S touto společností se dá také jet na hlavní nádraží do Vídně vlakem a odtud pravidelným spojem S-Bahn až na terminál letiště. Využít se dají rovněž vlakové spoje Českých drah. Parkování na letišti Vídeň je možno objednat zde. Další možnost je levnější, také hlídaný parking s kyvadlovou dopravou na letiště objednat možno zde.


Praha - Gran Canaria cestující z Čech

2x týdně létá  z Prahy na Gran Canaria společnost SmartWings. Na letiště Václava Havla můžete dojet autem a zaparkovat pak na AeroParking. Z Hlavního nádraží Praha lze použít kyvadlovou autobusovou dopravu linka AE.


Také se k nám můžete dostat z těchto dalších letišť:

  • Berlín
  • Mnichov
  • Frankfurt nad Mohanem
  • Norimberk

Z vlastních zkušeností můžeme doporučit český internetový vyhledávač letenek Kiwi, kde letenky rovnou rezervujete. Zvláště při letech s přestupem kryje společnost Kiwi celou cestu zárukou.