Žlutý pokoj

Je optimální pro 1 – 2 osoby, vybavený dvěmi válendami.Dále je zde šatní skříň, stolek, židle, odpadkový koš a zrcadlo. V pokoji je zaveden internet přes wifi.

Z pokoje vede okno na zadní terasu, na které je  venkovní kuchyně. Koupelna se sprchou a wc je přístupná přes chodbu, kde je také umístěna lednice.

V koupelně je k dispozici fén, automatická pračka - po domluvě možno vyprat. Ze dveří pokoje je pár kroků na terasu s jídelním stolem a židlemi, za ním je venkovní kuchyně vybavená běžným nádobím a kuchyňskými potřebami, pracovní deskou, plynovou varnou deskou, elektrickou troubou na pečení, dřezem a  varnou konvicí.

Zelený pokoj

Tento pokoj je větší než první, jsou zde 4 místa na spaní. 2 dvojité rozkládací postelé, která se dájí složit jako sofa. Pak je zde šatní skříň, skříňky na prádlo, stůl a židle, zrcadlo, odpadkový koš. Z pokoje vede okno na zadní terasu, na které je  venkovní kuchyně. V pokoji je přístup k internetu přes wifi, satelitní televize s českými programy.

Koupelna, WC a lednice je přístupná na společné chodbě s menším pokojem. Stejným východem je přístup na terasu s venkovní kuchyní a na obytnou střechu.

Jak vypadá Žlutý pokoj

Záznamy: 1 - 4 ze 5
1 | 2 >>

Jak vypadá Zelený pokoj

Záznamy: 1 - 4 ze 5
1 | 2 >>

Venkovní kuchyně a obytná střecha