Nové pokoje k ubytování

02.05.2016 21:32

Od letošního podzimu rozšiřujeme nabídku ubytování v apartmánu Casa Tereza. K dispozici jsou nyní, kromě samostatného apartmánu, další dva pokoje se společnou koupelnou a toaletou.

 

Žlutý pokoj

 

Je optimální pro 1 – 2 osoby, vybavený rozkládací dvojitou postelí, která složená funguje jako sofa.

Dále je zde šatní skříň, stolek, židle, odpadkový koš a zrcadlo. V pokoji je zaveden internet přes wifi.

 

Z pokoje vede okno na zadní terasu, na které je  venkovní kuchyně. Koupelna se sprchou a wc je přístupná přes chodbu, kde je také umístěna lednice.

 

V koupelně je k dispozici fén, automatická pračka. Ze dveří pokoje je pár kroků na terasu s jídelním stolem a židlemi, za ním je venkovní kuchyně vybavená běžným nádobím a kuchyňskými potřebami, pracovní deskou, plynovou varnou deskou, elektrickou troubou na pečení, dřezem a  varnou konvicí.

Podrobnější foto zde

 

Zelený pokoj

Tento pokoj je větší než první, jsou zde 3 místa na spaní. Rozkládací dvojitá postel, která se dá složit jako sofa a dále samostatná válenda. Pak je zde šatní skříň, skříňky na prádlo, stůl a židle, zrcadlo, odpadkový koš. V pokoji je přístup k internetu přes wifi, dále satelitní televize s českými programy.

 

Koupelna, WC a lednice je přístupná na společné chodbě s menším pokojem. Stejným východem je přístup na terasu s venkovní kuchyní a na obytnou střechu.

 

Dále je přístupná obytná střecha se stolem, židlemi a lehátky na opalování. Na terase i na střeše je přístupná wifi. K zapůjčení jsou potápěčské brýle, ploutve, šnorchl, rohože na pláž a slunečníky.

 

Pro naše klienty nabízíme podle výběru snídaně, obědy a večeře. Možnost nákupu základních potravin a nápojů přímo v domě. Po domluvě nabízíme výlety po ostrově podle naší osvědčené nabídky, anebo podle osobního přání.

Prohlédnout fotografie